|
Pierwsza polowa nie byla najgorsza , w drugiej tempo rzeczywiscie siadlo.Lepiej jednak pisac o slabym , lecz wygranym meczu niz po raz kolejny wspominac indolencje strzelecka i martwic sie , ze punkty tracimy z kelnerami.A odnosnie tej aluzji do Wtorka w pomeczowym wywiadzie , az mi sie krew zagotowala.Chyba s****iel sie strasznie cieszyl w ubieglym tygodniu,
|