Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 01.08.2009, 16:59
Pierwsza polowa nie byla najgorsza , w drugiej tempo rzeczywiscie siadlo.Lepiej jednak pisac o slabym , lecz wygranym meczu niz po raz kolejny wspominac indolencje strzelecka i martwic sie , ze punkty tracimy z kelnerami.A odnosnie tej aluzji do Wtorka w pomeczowym wywiadzie , az mi sie krew zagotowala.Chyba s****iel sie strasznie cieszyl w ubieglym tygodniu,
Odpowiedz cytując