Wyświetl pojedynczy post
droho
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1508
Stary 01.08.2009, 15:54
Zdzwiliibyście się ale mniejsze firmy których budżetem na promocję zarządza bezpośrednio właściciel potrafią niejednokrotnie wyłożyć większe pieniądze niż molochy w których każda kwota musi zostać zaakceptowana przez 5 działów i 3 dyrektorów. Z tego co się orientuję Szubryt wykłada na Wisłę większe pieniądze niż np. Pepsi.
Odpowiedz cytując