|
Zdzwiliibyście się ale mniejsze firmy których budżetem na promocję zarządza bezpośrednio właściciel potrafią niejednokrotnie wyłożyć większe pieniądze niż molochy w których każda kwota musi zostać zaakceptowana przez 5 działów i 3 dyrektorów. Z tego co się orientuję Szubryt wykłada na Wisłę większe pieniądze niż np. Pepsi.
|