|
Jeśli chodzi o magazyny telewizyjne to polecam wszystkie na Canal+Sport. Serwisy internetowe to goool.pl, weszlo.com, oficjalna Wisly. Z gazet to nie ma w czym wybierac. Jedynie Dziennik Polski jest na jakimś poziomie.
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|