Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#564
Stary 01.08.2009, 08:22
o Lechii...
Bąk bardzo dobre spotkanie, obrona przeciętnie, niektóre akcje bardzo ułożone.
Na pewno drużyna po wygranej bardzo się podbuduje, byle do przodu ;-)
Odpowiedz cytując