Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk
Offline
#
564
01.08.2009, 08:22
o Lechii...
Bąk bardzo dobre spotkanie, obrona przeciętnie, niektóre akcje bardzo ułożone.
Na pewno drużyna po wygranej bardzo się podbuduje, byle do przodu ;-)
Nuitari
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nuitari
Znajdź inne posty napisane przez Nuitari