Luquas napisał(a):

Każdy trener Wisły nie dostał by kolejnej szansy, a Skorża ją dostał, pytanie na jak długo Skorża nie jest dynamiczny w swoich ocenach i trzyma sie kurczowo piłkarzy, którzy coś dla niego zrobili, nie ma refleksji, że może należy dać szansę komu innemu.
|
Henio tez dostał

.Na jak długo? - to jest dobre pytanie, bo mi się wydaje że Skorża nie dostał szansy dla tego że Boguś jest co do niego przekonany, tylko dla tego że w tak krótkim czasie, ciężko było znaleźć następcę a on dobrze wie co się dzieje gdy bierze się trenera na szybkiego.
A jeśli chodzi o kurczowe trzymanie się piłkarzy , to swego czasu(gdy wszystko grało) mu to zarzucałem, teraz to ciężko mieć do tego pretensje bo pole manewru to on ma niewielkie.