Znowu z tą cyklicznością Ćwielonga nie przesadzaj - gra w Wiśle dopiero pół roku, i ma dopiero dwa okresy przygotowawcze ze Skorżą... Dajmy mu trochę czasu, może się w tym sezonie przełamie, bo na razie rzeczywiście razi nie skutecznością...
A Leszczak i inni na pewno szanse dostanę, jak nie w lidze to w PP/PE...