Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 31.07.2009, 23:01
Luquas napisał(a):Wyświetl post
Co ciekawe sytuacja cyklicznie się powtarza z Ćwielongiem - niezłe przygotowania do sezonu, kompletna kicha w spotkaniach o punkty. Dalej dostaje szanse i ich nie wykorzystuje, swoją drogą ciekawe czy wyjdzie w składzie na Ruch Może nadszedł czas na zaprezentowanie się młodemu Leszczakowi Nie uważam, żebyśmy specjalnie stracili na sile ofensywnej, której w ostatnich meczach nie dało sie za dużo zauważyć.
Znowu z tą cyklicznością Ćwielonga nie przesadzaj - gra w Wiśle dopiero pół roku, i ma dopiero dwa okresy przygotowawcze ze Skorżą... Dajmy mu trochę czasu, może się w tym sezonie przełamie, bo na razie rzeczywiście razi nie skutecznością...

A Leszczak i inni na pewno szanse dostanę, jak nie w lidze to w PP/PE...
Ddf