Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3823
Stary 31.07.2009, 20:52
wilis napisał(a):Wyświetl post
ja bym do tego dorzucil Jage i korone...
A ja bym nie świrował na początku ligi,poczekajcie kilka kolejek i bedzie można smialej grać i wiecej spotkan,teraz te 2 dajesz i powinny Ci wejsc
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując