!!IRIVER!! napisał(a):

Z ciekawości chciałbym zapytać, bo nie wiem dokładnie - czy te kluby które odpadną z 3.rundy el.LM , ale z grupy 'niemistrzowskiej' (czyli np. Sivasspor) lecą od razu do grupy Ligi Europejskiej czy mają 4.rundę el.LE?
|
Leci do 4 rundy LE
Z tabel rankingów wynika ze cyp i izrael uciekają nam a szwecja chorwacja i słowacja też dobrze idą!!
My w tej rundzie na 99% stracimy 2 drużyne (Polonie) wiec inne państwa też muszą coś ugrać dla nas!!
Natomiast z prawdopodobnych awansów państw wynika ze izrael naprawde może nam uciec z punktami
a poza tym belgia, czesi, szwajcaria i bułgaria też z dużymi szansami na wprowadzenie dużej ilości drużyn do następnych rund i to te państwa mogą decydować o miejscach w rankingu Polski w następnych paru sezonach
żeby wszystkie duzyny grały tak jak serbia!!
Chociaż serbia jest w naszym zasięgu w tym roku a w następny jest daleko za nami to ona mogła by swoje mecze wygrywać np. z APÓEL.