|
I tym miłym akcentem można już zakończyć naszą europejską przygodę. Wielu użytkowników uważa, że na temat porażki napisano już praktycznie wszystko. Myślę, że jeszcze nie jeden raz przyjdzie nam wszystkim przełknąć niesmak związany z tym blamażem. Tak czy inaczej, po części również na prośbę stałych bywalców forum, temat zamykam. Przed nami liga oraz przyszłość.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|