Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 31.07.2009, 18:09
Naprawde Skorza jak fachowiec powinien tez obserowowac co sie dzieje dookoła i widzec ze forma Pawełka jest coraz slabsza..

To nie jest tak ze Kazimierski jest jakas wyrocznią w sprawie bramkarza,i watpie zeby byl jakakolwiek wyrocznia....

Zatem chyba tylko jakas porąbana jak dla mnie wiez/sympatia ,czy jak to nazwac pozwala komus takiemu jak Kazimierski byc dalej trenerem bramkarzy.Jest tu tylko dzieki Skorzy ,za co mam do pana Macka pretensje.


Miala byc jakas zmiana a widze ze wszystcy trwaja na swoich stołkach razem z moim ulubieńcem Janasem.
Jak bedzie rozpracowywal na jutro Ruch,to zaczynam bac sie o wynik.

Zero zmian,pilkarze grzecznie przeprosili ,karuzela zaczyna krecic sie dalej.

tylko czekac jak za rok znowu mniej wiecej o tej samej porze na chwile znowu sie zatrzyma.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI