|
Naprawde Skorza jak fachowiec powinien tez obserowowac co sie dzieje dookoła i widzec ze forma Pawełka jest coraz slabsza..
To nie jest tak ze Kazimierski jest jakas wyrocznią w sprawie bramkarza,i watpie zeby byl jakakolwiek wyrocznia....
Zatem chyba tylko jakas porąbana jak dla mnie wiez/sympatia ,czy jak to nazwac pozwala komus takiemu jak Kazimierski byc dalej trenerem bramkarzy.Jest tu tylko dzieki Skorzy ,za co mam do pana Macka pretensje.
Miala byc jakas zmiana a widze ze wszystcy trwaja na swoich stołkach razem z moim ulubieńcem Janasem.
Jak bedzie rozpracowywal na jutro Ruch,to zaczynam bac sie o wynik.
Zero zmian,pilkarze grzecznie przeprosili ,karuzela zaczyna krecic sie dalej.
tylko czekac jak za rok znowu mniej wiecej o tej samej porze na chwile znowu sie zatrzyma.
|