Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
piszesz jakby Skorża w walce o tytuly miał z 5 rywali a kazdy z nich to jakis gigant , szacunek duży ale bez przesady rywali bylo tylko 2 takich sobie nie specjalnie jakoś lepszych od Wisły, kadrowo
|
Skoro tylko 2 rywali - to Skorża miał 33% szans żeby wygrać zarówno w 2008 jak i 2009 roku. Mimo wszystko jest to wyczyn żeby
nie mając lepszego zespołu od rywali 2 razy wygrywać ligę - przecież przed Skorżą mając pewnie też tylko kilku rywali - 2 lata pod rząd nie zdobyliśmy żadnego MP....
A jeszcze wcześniej jednak byliśmy wyraźnie lepsi kadrowo od konkurencji więc nie ma co porównywać (era Kasperczaka itd)
Nie umniejszajmy na siłę dokonań Skorży! To już jest przesada i brak elementarnej przyzwoitości!