Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 31.07.2009, 18:01
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
piszesz jakby Skorża w walce o tytuly miał z 5 rywali a kazdy z nich to jakis gigant , szacunek duży ale bez przesady rywali bylo tylko 2 takich sobie nie specjalnie jakoś lepszych od Wisły, kadrowo
Skoro tylko 2 rywali - to Skorża miał 33% szans żeby wygrać zarówno w 2008 jak i 2009 roku. Mimo wszystko jest to wyczyn żeby nie mając lepszego zespołu od rywali 2 razy wygrywać ligę - przecież przed Skorżą mając pewnie też tylko kilku rywali - 2 lata pod rząd nie zdobyliśmy żadnego MP....

A jeszcze wcześniej jednak byliśmy wyraźnie lepsi kadrowo od konkurencji więc nie ma co porównywać (era Kasperczaka itd)

Nie umniejszajmy na siłę dokonań Skorży! To już jest przesada i brak elementarnej przyzwoitości!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...