|
Trzeba przyznac ze Amika po tym co pokazala z nami w sobote,wczoraj sie rozstrzelała i awans juz prawie ich.
Ale zobaczymy jak trafia na kogos lepszego na co tak naprawde ich stac.
A Legia z tego co widzialem pierwsze 30 min meczu,to do Czstochowy dziekowac za Muche.
|