Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2814
Stary 31.07.2009, 17:36
Trzeba przyznac ze Amika po tym co pokazala z nami w sobote,wczoraj sie rozstrzelała i awans juz prawie ich.

Ale zobaczymy jak trafia na kogos lepszego na co tak naprawde ich stac.

A Legia z tego co widzialem pierwsze 30 min meczu,to do Czstochowy dziekowac za Muche.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując