Nehiar napisał(a):

|
Myślę, że spowodowane było właśnie to wpadką. Tzn. wcześniej kierownictwo Wisły wolało wiązać się tylko z poważnymi markami(nikt mi chyba nie powie, że ci od masarni są poważną firmą, podobnie FGPoland, chociaż to już lepiej), ale po wpadce trzeba liczyć każdy grosz i starać się uzyskać jakiegokolwiek sponsora by załatać dziury w budżecie.
|
Guzik prawda, jaką wpadką? Sądzisz że panowie z Wisły przez kilka wcześniejszych miesięcy pierdzieli w stołki, tydzień temu się obudzili, wykonali dwa telefony i w kilka dni załatwili kontrahentów? Chyba w to nie wierzysz
