Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2812
Stary 31.07.2009, 17:11
Po tym oświadczeniu wszystko jest jasne. Do tej pory myślałem, że skoro banda kiboli zrobiła burdę, to Legię powinni ukarać - ale pytanie jak udowodnić odpowiedzialność klubu?

Po wyjaśnieniach SKLW widać wyraźnie, że sprawę biletów fatalnie rozwiązał klub. W związku z tym odpowiedzialność za całe zamieszanie tym bardziej spada na Legię.

I faktycznie, kibice mieli prawo być... zdenerwowani. Co nie znaczy, że powinni wdawać się w przepychanki ze służbami porządkowymi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując