Pablooo napisał(a):

Po tym oświadczeniu wszystko jest jasne. Do tej pory myślałem, że skoro banda kiboli zrobiła burdę, to Legię powinni ukarać - ale pytanie jak udowodnić odpowiedzialność klubu?
Po wyjaśnieniach SKLW widać wyraźnie, że sprawę biletów fatalnie rozwiązał klub. W związku z tym odpowiedzialność za całe zamieszanie tym bardziej spada na Legię.
I faktycznie, kibice mieli prawo być... zdenerwowani. Co nie znaczy, że powinni wdawać się w przepychanki ze służbami porządkowymi.