Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3819
Stary 31.07.2009, 16:42
hahaha. Nie ma transmisji z pucharowych meczów, nie można zagrać w bukmacherce na ekstraklasę.... Co za czasy nastały... Na szczęście na www.tobet.pl można jeszcze obstawiać. Za stóweczkę TRZEJ KRóLOWIE WIELKICH MIAST SLąSK WISEłKA LECHIA GDAńSK ! do wygrania 450,59 zł
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 31.07.2009 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując