PhantomRanger napisał(a):

Kurcze jak to możliwe, że w ciągu tygodnia pozyskano 2 sponsorów mimo wtopy stulecia, a przedtem przez kilka lat nawet jednego było ciężko znaleźć. Ja mimo wszystko się cieszę. Jeszcze tylko jakiś od napojów i jakaś marka samochodowa[raczej mało realne] i byłoby wspaniale
|
Myślisz że ludzie marketingu z różnych firm nie oglądają budującego się stadionu ?
Patrzą perspektywicznie ,bo już za rok stadion zapełni się potencjalnymi klientami.