Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1499
Stary 31.07.2009, 15:21
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Kurcze jak to możliwe, że w ciągu tygodnia pozyskano 2 sponsorów mimo wtopy stulecia, a przedtem przez kilka lat nawet jednego było ciężko znaleźć. Ja mimo wszystko się cieszę. Jeszcze tylko jakiś od napojów i jakaś marka samochodowa[raczej mało realne] i byłoby wspaniale
Myślisz że ludzie marketingu z różnych firm nie oglądają budującego się stadionu ?
Patrzą perspektywicznie ,bo już za rok stadion zapełni się potencjalnymi klientami.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując