Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 31.07.2009, 14:04
fanTS1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale co Wy tak z ta forma, mowicie jakby Wisla z Levadia nie istniala a przeciez stworzyla sobie multum sytuacji, w kazdym meczu miala po 2 poprzeczki i jesli cos zawinilo to tylko nieudolnosc strzelacka Brozka i Cwielonga potem z Lechem rowniez gralismy dobry mecz tylko po raz kolejny zawinila skutecznosc wiec ja nie widze zeby Wisla zostala tak zle przygotowana jak to ciagle powtarzacie. Zobaczymy jak bedzie jutro...
To ze skutecznosc, a raczej jej brak mial najwiekszy wplyw na porazke, nie ulega watpliwosci. Ale nie moge sie zgodzic, ze to byl jedyny powodow niepowodzenia, bo na to zlozylo sie wiele czynnikow.
Estonczycy w pierwszym spotkaniu slaniali sie na nogach, ale dopiero pod sam koniec meczu. Podejrzewam, ze gdyby Wisla zagrala w szybszym tempie od poczatku spotkania, to tamci zaczeliby sie slaniac na nogach duzo wczesniej, poniewaz w swojej lidze nie sa do czegos takiego przyzwyczajeni i wowczas o wiecej bramek byloby znacznie latwiej nawet takiemu Cwielongowi, bo jak ktos sadzi takie bledy jak obronca Levadii w 93 minucie, to nawet rasowy antystzelec ma szanse sie wykazac.