For_FuN_ napisał(a):

|
Takich ludzi trzeba odciac od pilki noznej, bo sie podpinaja i robia burdy. Legia pewnie juz ma dane osobowe tych 100 zatrzymanych osob, dla ktorych w calej Polsce powinny byc od teraz zakazy stadionowe. Proste i logiczne.
|
To były zatrzymania prewencyjne >.> zgarniano losowo ludzi spod stadionu, w tym mieszkających w Danii Polaków, którzy nie mogli kupić biletu. Wszyscy zostali zwolnieni po 6 godzinach poza 3 czy iloma tam, atakującymi policję.
eech chyba nie ma co się więcej wypowiadać na ten temat, jak ktoś nie czyta postów w górę to pewnie tak samo jest w dół.