Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2798
Stary 31.07.2009, 12:43
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Takich ludzi trzeba odciac od pilki noznej, bo sie podpinaja i robia burdy. Legia pewnie juz ma dane osobowe tych 100 zatrzymanych osob, dla ktorych w calej Polsce powinny byc od teraz zakazy stadionowe. Proste i logiczne.
To były zatrzymania prewencyjne >.> zgarniano losowo ludzi spod stadionu, w tym mieszkających w Danii Polaków, którzy nie mogli kupić biletu. Wszyscy zostali zwolnieni po 6 godzinach poza 3 czy iloma tam, atakującymi policję.

eech chyba nie ma co się więcej wypowiadać na ten temat, jak ktoś nie czyta postów w górę to pewnie tak samo jest w dół.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując