Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
518
31.07.2009, 12:33
Panowie mam tylko jedno pytanie Łks czy Cracovia bd grac...?
walkeroo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do walkeroo
Znajdź inne posty napisane przez walkeroo