Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2788
Stary 31.07.2009, 12:12
Bardzo jestem ciekawy, jak UEFA zinterpretuje tą sprawę. Dla mnie jest wszystko jasne: za Vetrę była kara w zawieszeniu na 5 lat, mamy kolejny incydent więc karę automatycznie się odwiesza.

Nie ma tu żadnej złośliwości wobec Legii, mi nawet ich żal bo wywieźli dobry wynik ze stadionu silnego rywala. Ale już za Vetrę powinni byli beknąć - UEFA była wyjątkowo łaskawa. Nie sądzę, żeby ich miłosierdzie było bezgraniczne.

No, ale zobaczymy.

Tak czy inaczej, ze wczorajszego dnia płynie jeden wniosek - da się. Amika i Legia, dwie drużyny od których byliśmy w przekroju poprzedniego sezonu lepsi - potrafią grać w europejskich pucharach z przeciwnikami o dwie klasy lepszymi od Levadii. Przy czym Amika de facto zapewniła sobie awans.

To tylko świadczy o skali kompromitacji Macieja Skorży, kompromitacji nad którą władze i spora część kibiców przeszła do porządku dziennego.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując