Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2428
Stary 31.07.2009, 11:13
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...il_do_krakowa/

Rozgrywający ?!
To trochę zacofany ten Terek... gra z jednym rozgrywającym przez którego przechodzą wszystkie piłki jest archaiczna... Ostatnim takim wielkim rozgrywającym był Dunga
Odpowiedz cytując