Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3815
Stary 31.07.2009, 10:58
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego stawiacie na porażkę Lecha? Ja postawiłem na zwycięstwo + drobne na zwycięstwo z handicapem.
Jak można stawiać na wygraną drużyny której źle życzysz
Także lepiej już wogóle nie stawiać
Odpowiedz cytując