Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2783
Stary 31.07.2009, 10:44
I takich osób jak Maciuś, w Polsce jest pełno, zobaczą artykuł w mediach i już wojny chcą, zakazów, kar, nawet nie poczekają co druga strona ma do powiedzenia. Żal czytać takie posty, tym bardziej na kibicowskim forum.

Fredrikstadt - Lech 1:6
Broendby - Legia 1:1
Polonia - Breda 0:1

Lech w rewanżu ma spacerek, reszta musi konkretnie się jeszcze napracować na IV rundę.
Odpowiedz cytując