|
I takich osób jak Maciuś, w Polsce jest pełno, zobaczą artykuł w mediach i już wojny chcą, zakazów, kar, nawet nie poczekają co druga strona ma do powiedzenia. Żal czytać takie posty, tym bardziej na kibicowskim forum.
Fredrikstadt - Lech 1:6
Broendby - Legia 1:1
Polonia - Breda 0:1
Lech w rewanżu ma spacerek, reszta musi konkretnie się jeszcze napracować na IV rundę.
|