Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 31.07.2009, 09:57
W przeciwnieństwie do niektórych obecnych na forum ja życze naszym (polskim) drużynom jak najlepiej w pucharach. Dlatego, że Wisła odpadła z ogórami z Estonii nie znaczy że należy wszystkich zniżać do tak niskiego poziomu.

Polonia zapewne sobie nie poradzi w rewanżu, Legia drugie spotkania gra u siebie, jednak mimo wszystko bardzo bym się zdziwił gdyby przeszli do kolejnej rundy. Lechowi gratuluje już awansu.

Odnośnie zajścia z "kibicami" pod stadionem - nie mieli biletów, nie byli nigdzie zgłoszeni - klub za nich nie odpowada.
Poniżej fragmenty z wp.pl
"Legia prosiła o zarejestrowanie się kibiców jadących do Kopenhagi i według naszej informacji było to 525 osób. Kilkuset kibiców przyjechało jednak na własną rękę - mówił Per Hansen. "
Odpowiedz cytując