el Nuero napisał(a):

|
Boże uchowaj! W Poznaniu udusiliby się ze śmiechu.
|
W Poznaniu co roku zapowiadają "majstra",lub że będziemy oglądać ich plecy...
A jak się to kończy ?
Trochę mi ich żal ,bo gotowi nabawić się jakiś kompleksów ,albo się udusić ....ze zgryzoty