Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3742
Stary 31.07.2009, 09:32
damianos napisał(a):Wyświetl post
To elegancko, że młyn zostanie na D. W spokoju bedzie mozna oglądnąć mecz na trybunie C z lepszym widokiem i bez kretynów z kompletnym odmóżdżeniem tropiących i klnących na nie śpiewających lub mało śpiewających kibiców
To ironia, prawda?
Odpowiedz cytując