|
Senior Member
Offline
|
#3742

31.07.2009, 09:32
|
damianos napisał(a): 
To elegancko, że młyn zostanie na D. W spokoju bedzie mozna oglądnąć mecz na trybunie C z lepszym widokiem i bez kretynów z kompletnym odmóżdżeniem tropiących i klnących na nie śpiewających lub mało śpiewających kibiców
|
To ironia, prawda?
|
|