Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
506
31.07.2009, 09:22
Lobby społeczeństwa reprezentowanego przez Cracovię okazało się silniejsze od prawdy, sprawiedliwości, zasad fair play. Wkurza mnie jedno, że ani Wisła ani inny klub ŁKS-owi nie pomógł. Za rok, dwa, pięć może to nas dotyczyć.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK