Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
2119
31.07.2009, 07:15
w sobotę nie będzie można kupić biletów, bo przecież pociąg jedzie już o 12.20, a poza tym do piątku trzeba wysłać listy uczestników tego wyjazdu.
Na tą chwilę na mecz z Ruchem sprzedano około 300 biletów...
pozdr
salek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salek
Znajdź inne posty napisane przez salek