fanTS1906 napisał(a):

|
. Co on mu takiego zlego robi ze ten nie moze stac skupiony na meczu i nie puszczac szmat?
|
No właśnie chodzi chyba o to że JK nie robi nic (albo niewiele). A regres jest bardzo widoczny jeśli porównać go chociażby z okresem gdy trenował go Rumun.