Wyświetl pojedynczy post
regis
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 30.07.2009, 23:43
Ja dwie - trzy pierwsze kolejki odpuszczam, szkoda nerwów i pieniędzy. Za kilka tygodni będziemy już troszkę mądrzejsi i można jakoś grac, teraz to jest loteria.

Jedno co może postawię, to porażka Lecha.
Odpowiedz cytując