Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
regis
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
3813
30.07.2009, 23:43
Ja dwie - trzy pierwsze kolejki odpuszczam, szkoda nerwów i pieniędzy. Za kilka tygodni będziemy już troszkę mądrzejsi i można jakoś grac, teraz to jest loteria.
Jedno co może postawię, to porażka Lecha.
regis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regis
Znajdź inne posty napisane przez regis