Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 30.07.2009, 22:47
witam i pytam czy mógłby mi ktoś zrobić małą paczke ii przerobić to logo i usunąc nazwe klubu jesli jest pod spodem http://www.helmondfans.nl/admin/imag...oud%5B1%5D.gif i przerobić by kolorystycznie przypominało logo NBA oraz kits packi z tymi strojami z tym logiem klubu i logiem Calsberga oraz Nike http://www.fcbarcelona.cat/web/engli...e/galeria.html w szczególności ta niebisko czerwona i ta czarna oraz tą meczówke https://www.onionbag.com/images/prod...ARSTSS0708.jpg bende bardzo wdzięczny za pomoc
Odpowiedz cytując