Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 30.07.2009, 21:04
Donki napisał(a):Wyświetl post
Źle zrobiłeś że go sprzedałeś nie lepiej było go sprzedac jak będzie miał 23/25 lat za trzy razy tyle
nikt nei kupi z polskiej ligi garcza ponad 10 mln euro. przynajmniej w tym najnowszym managerze, bez zadnych dopalaczy
Odpowiedz cytując