Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2100
30.07.2009, 20:46
element
napisał(a):
Jeszcze powrócą piękne czasy w wykonaniu Wisły w Europie, a nawet lepsze.
Spróbuj proszę podeprzeć to jakimiś argumentami, bo ja w obecnej sytuacji poza ślepą nadzieją nie widzę żadnych.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober