Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15038
Stary 30.07.2009, 20:10
Wiecie co można było bardziej zawalczyć o Kasprzika, no ale zaoszczędziliśmy i źle wyszło bo straciliśmy 2mln. Jak z dobrym inwestorem, ten kto nie ryzykuje nie zyskuje dużo. Wiem że za LM winna jest cała drużyna, ale gdybyśmy mieli w bramce dobrego bramkarza to byłoby 1:0 i 0:0. Dziś pokazał że będzie wzmocnieniem w PE.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując