Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Etyper
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
3810
30.07.2009, 19:58
wilis
napisał(a):
mozecie mi powiedziec czemu nie ma w stsie Ekstraklasy w ofercie? ;/
Zapewne oferta na Ekstraklase beda jutro...bo jesli nie jutro to kiedy? xD a nie wydaje mi sie zeby w sts w ogole nie bylo polskiej ligi;p
Pozdro
Etyper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Etyper
Znajdź inne posty napisane przez Etyper