Wyświetl pojedynczy post
Etyper
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 30.07.2009, 19:58
wilis napisał(a):Wyświetl post
mozecie mi powiedziec czemu nie ma w stsie Ekstraklasy w ofercie? ;/
Zapewne oferta na Ekstraklase beda jutro...bo jesli nie jutro to kiedy? xD a nie wydaje mi sie zeby w sts w ogole nie bylo polskiej ligi;p
Pozdro
Odpowiedz cytując