|
Marszałek, ja chcę, żeby Skorża został w Wisełce. Popatrz na mój podpis. Jak tylko mogłem, byłem na R22, oraz na Superpucharze i skandowałem: SKORŻA! MACIEJ!. Tylko wiesz, chodziło mi o to, że jeżeli nie chcieliby współpracy ze Skorżą, to podałby się do dymisji, a Wisła nie zapłaciła złamanego grosza. Czaisz?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|