Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta
Offline
#
482
30.07.2009, 16:42
!!IRIVER!!
napisał(a):
Żeś się chłopie obudził!
To się już jakoś dwa dni temu stało...
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Koniec hólsów!
Teraz stadiony będą mega bezpieczne! (pomimo, że na stadionie się gówno dzieje - lepiej zadbaliby o wydarzenia pozastadionowe, pomeczowe... ;])
Ps. Ja na Wiśle jakoś nigdy w ostatnich dwóch latach (czyli od czasu kiedy chodzę regularnie) nie czułem zagrożenia - wprost przeciwnie, super zabawa
Na Legii od paru lat są imienne bilety, a wiadomo, że tam największe kibolstwo jest
To znaczy, że system nie działa, niech zatem zadziała "gazeta"!!
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
GemHZR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GemHZR
Znajdź inne posty napisane przez GemHZR