Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#482
Stary 30.07.2009, 16:42
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Żeś się chłopie obudził! To się już jakoś dwa dni temu stało...

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Koniec hólsów! Teraz stadiony będą mega bezpieczne! (pomimo, że na stadionie się gówno dzieje - lepiej zadbaliby o wydarzenia pozastadionowe, pomeczowe... ;])

Ps. Ja na Wiśle jakoś nigdy w ostatnich dwóch latach (czyli od czasu kiedy chodzę regularnie) nie czułem zagrożenia - wprost przeciwnie, super zabawa
Na Legii od paru lat są imienne bilety, a wiadomo, że tam największe kibolstwo jest To znaczy, że system nie działa, niech zatem zadziała "gazeta"!!
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując