Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1796
Stary 30.07.2009, 15:51
Zola napisał(a):Wyświetl post
jestem zdesperowany ale tam sa specjalnosci do wybory przeciez i Ty mowisz wg STEREOTYPOW, ze Kierunek rolnictwo odrazu Ci sie kojarzy np, ze rolnikiem zamierzam byc... A jedna ze specjalnosci to np AGROTURYSTYKA, czyli nawet dosc ciekawe
Czyli co planujesz robić po specjalności agroturystycznej?

Poważnie idź na to, czym się interesujesz, lub będziesz miał pracę, a nie na siłę...

Zawsze możesz spróbować poprawić maturę, a przez rok zarobić jakiegoś grosza...

No, chyba że masz jakiś ukryty cel w dostaniu się na dzienne (stypendium czy cos).
Ddf
Odpowiedz cytując