Czyli co planujesz robić po specjalności agroturystycznej?
Poważnie idź na to, czym się interesujesz, lub będziesz miał pracę, a nie na siłę...
Zawsze możesz spróbować poprawić maturę, a przez rok zarobić jakiegoś grosza...
No, chyba że masz jakiś ukryty cel w dostaniu się na dzienne (stypendium czy cos).
