Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2081
Stary 30.07.2009, 14:48
Prezes obecny sezon uważa pewnie za swego rodzaju doświadczenie(gra nie na swoim stadionie)
Da szansę rehabilitacji trenerowi i być może on to doceni, odwdzięczając się dobrą grą swojej drużyny i zdobyciem MP.
Wówczas będzie czekać na niego(trenera)nowy stadion i nowe wyznanie w postaci walki o LM.
Może być ?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......