Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 30.07.2009, 14:17
emjot napisał(a):Wyświetl post

ja jestem pewien że zlekceważyli
Oglądając 45 minut ze 180...
emjot napisał(a):Wyświetl post
ale przede wszystkim wywiad z Pawłem Brożkiem w poniedziałkowym Dzienniku Polskim 20.07.2009 w którym padają takie słowa Dopiero jak Levadia strzeliła nam gola, zorientowaliśmy się że może nam zrobic krzywdę
A drugi mecz?

Bo gdybyś nie zauważył remis w Sosnowcu (który można tłumaczyć zlekceważeniem), nie eliminował Wisły z pucharów. Wyeliminował nas drugi przegrany mecz, w którym o lekceważeniu nie może być mowy...
Ddf