emjot napisał(a):


ja jestem pewien że zlekceważyli
|
Oglądając 45 minut ze 180...
emjot napisał(a):

|
ale przede wszystkim wywiad z Pawłem Brożkiem w poniedziałkowym Dzienniku Polskim 20.07.2009 w którym padają takie słowa Dopiero jak Levadia strzeliła nam gola, zorientowaliśmy się że może nam zrobic krzywdę
|
A drugi mecz?
Bo gdybyś nie zauważył remis w Sosnowcu (który można tłumaczyć zlekceważeniem), nie eliminował Wisły z pucharów. Wyeliminował nas drugi przegrany mecz, w którym o lekceważeniu nie może być mowy...