Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3562
Stary 30.07.2009, 11:54
http://www.youtube.com/watch?v=oZ50wPBlqEU

panie Jacku - mam bramkarza dla nas!
do Wisły go.. natychmiast!

34 lata, ale to co, reprezentant, może nawet nie drogi..
Odpowiedz cytując