Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 30.07.2009, 03:11
wielka.wisla napisał(a):Wyświetl post
no i teoretycnzie wyglada na to, ze Debreczyn by nas rozjechal.


Po czym to wnioskujesz? Po tym, że wygrali z Levadią? Jeśli kibicem jesteś nie od dzisiaj to powinieneś wiedzieć, że takie rozumowanie jest idiotyczne.

Swoją drogą ze skrótu meczu można wywnioskować, że Levadia z Debreczynem całkiem nieźle sobie poczynała. Na pewno miała więcej sytuacji niż w meczu z Wisłą. A Debreczyn miał sporo mniej sytuacji niż Wisła w meczu z Levadią. Tak więc wynik obydwu spotkań jest raczej mylący.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)