zolta kartka.
co to dom jasnej cholery za wyzwiska sa? nawet jak ktos kogos ostro wkurzy czy sprowokuje, musisz odpowiadac w podobnym tonie? nie musisz.
zacytowany post byl najbardziej jaskrawy ale jest tutaj podobnego badziewia wiele.
nie umiecie rozmawiac normalnie - to znaczy ze nie powinniscie rozmawiac w ogole. temat zamykam do odwolania.
a jesli juz koniecznie musicie "kibicowac" Lechowi, Legii i Polonii - robcie to gdzie indziej.
to samo w druga strone, nie bedzie tutaj masowej radosci ze Lech stracil gola, a ktos z Legii dostal czerwona. i co z tego? chcecie sie upodobnic do koszernych?
tutaj z zalozenia miala byc normalna rozmowa o meczach polskich druzyn w pucharach, ze im wyszlo albo nie wyszlo. ze ktos dostal kontuzji, a inny palnal jakas bzdure w wywiadzie itp.
sa niekonczace sie pyskowki, wyzwiska, rozkminki czy wolno kibicowac innym polskim druzynom czy nie i nie wiadomo co jeszcze. to znaczy byly do dzisiaj.
przy okazji jak juz jest o tym wzmianka, oczywiscie nikt nikomu nie zabroni dopingowac Lecha, Legie i Polonie w czwartek wieczorem. wypowiadajac sie jednak
publicznie na forum kibicow Wisly Krakow jako sympatyk tego klubu nalezy zachowac wstzemiezliwosc przy wyrazaniu emocji (czyt. darowac sobie "jeeeee, Stilic strzelil!!!" nawet jesli cie to rzeczywiscie cieszy) i tyle.
Przypominam, to jest forum kibicow Wisły!