Greeg napisał(a):

Jako ABG stoimy murem za Skorżą Ok, stójmy. Ale wsluchując sie w głosy ludzi, jeśli większość z nas (nie tylko na forum) widzi regres w postawie Pawełka i Cebanu to czas wyrazic swoje zaniepokojenie tym że Kazimierski doi Nasz klub nie dając nic w zamian. Kredyt zaufania ma Maciek a nie Kazimierski.
|
Zdecydowanie popieram, ale przecież czy ten gość ma honor? pewnie sobie nic z tego nie zrobi