Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3723
Stary 29.07.2009, 23:03
Ten murek jest bardzo niski a sens jego jest taki że łączy stopnie trybun pod różnymi kątami. Zauważ że od prawej strony do tego murku przylegają stopnie trybuny wschodniej, która ma mniejszy kąt nachylenia od trybuny północnej. Dlatego jest ten murek żeby nie było żadnego uskoku. Jutro a najdalej pojutrze wrzuce renderki już z dwupoziomowym narożnikiem, bo aktualnie jestem w trakcie tworzenia drugiego poziomu.
Odpowiedz cytując