Wyświetl pojedynczy post
chojrak
Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 29.07.2009, 22:44
Adrian_Suvalkai napisał(a):Wyświetl post
Czy możliwe iż w tym narożniku będzie znajdował się sektor dla kibiców gości? Zważywszy na ten murek oddzielający od reszty trybuny i przerwa między trybunami, może to być moim zdaniem bardzo sensowne... Czy może już oficjalnie wiadomo gdzie będzie miejsce dla kibiców gości na nowym stadionie?
Sektor gości ma się znajdować w narożniku C/E
Odpowiedz cytując