Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 29.07.2009, 20:44
Ale co jest nie tak. Zwalniają po każdej porażce źle, bo zarząd dzała pochopnie. Nie zwalniają, też źle...
Nie rozumiecie, że nie zwalnia się po pół sztabu ? Jak już, to wywalili by wszystkich.
..