moskit napisał(a):

|
A moim zdaniem Kazimierski to jest naprawde dobry trener i dobrze się stało, że został na swoim stanowisku.
|
Witamy pana Jacka Kazimierskiego na forum TWSD
Jak wyżej, Kazimierski powinien wylecieć nie za Levadię ale za całokształt. Nie wiem dlaczego, ale kompetencje zawodowe tego człowieka przypominają mi działania leśnych ludków z PZPNu.