Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 29.07.2009, 20:30
moskit napisał(a):Wyświetl post
A moim zdaniem Kazimierski to jest naprawde dobry trener i dobrze się stało, że został na swoim stanowisku.
Witamy pana Jacka Kazimierskiego na forum TWSD

Jak wyżej, Kazimierski powinien wylecieć nie za Levadię ale za całokształt. Nie wiem dlaczego, ale kompetencje zawodowe tego człowieka przypominają mi działania leśnych ludków z PZPNu.
the end