Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Kaco
Junior Member
Od: 02.2006
Skąd: Cieszyn
Offline
#
1949
29.07.2009, 20:18
A tu dla ciekawych skrót meczu Levadii z Debrecenem... Wygladało na calkiem równe spotkanie. Levatywa słupek miedzy innymi...
http://www.youtube.com/watch?v=WGB8HlIQcyU
Powód: zły adres
Ostatnio edytowane przez Kaco : 29.07.2009 o godz. 20:24.
Kaco
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaco
Znajdź inne posty napisane przez Kaco