Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 29.07.2009, 20:13
moskit napisał(a):Wyświetl post
A moim zdaniem Kazimierski to jest naprawde dobry trener i dobrze się stało, że został na swoim stanowisku.
A moim zdaniem ludzie w kościele powinni śpiewac
I a propos Kazimierski: powinien wylecieć jako pierwszy i to nie jako "ofiara" porażki z Estończykami ale jako osoba niekompetentna, której praca w Wiśle nie przynosi żadnych(!) efektów. Jest głównym winowajcą tego cyrku z bramkarzami, który trwa już prawie rok. Reasumując- facet się nie nadaje!!!
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."