moskit napisał(a):

|
A moim zdaniem Kazimierski to jest naprawde dobry trener i dobrze się stało, że został na swoim stanowisku.
|
A moim zdaniem ludzie w kościele powinni śpiewac
I a propos Kazimierski: powinien wylecieć jako pierwszy i to nie jako "ofiara" porażki z Estończykami ale jako osoba niekompetentna, której praca w Wiśle nie przynosi żadnych(!) efektów. Jest głównym winowajcą tego cyrku z bramkarzami, który trwa już prawie rok. Reasumując- facet się nie nadaje!!!